Kategoriler
Izgara Görünümü:

3M 39016 Mikrofiber Yüzey Temizleme Bezi - Sarı

(0)
Siparişler (1)

3M 39016 Mikrofiber Bez3M Mikrofiber Bez, ultra yumuşak mikro dokusu sayesinde narin otomativ yüzeylerini çizmeden ve hasar vermeden temizler. Tüm 3M araç bakım ürünlerinde kullanıma uygundur, boya üz..

13,00TL .

Araç Yıkama ve Kurulama Bezi

(0)
Siparişler (1)

Araç Yıkama ve Kurulama BeziÜstün mikrofiber teknolojisi sayesinde yağı ve suyu sıradan ürünlere göre yüzeye 100 kat daha fazla temas ederek hızlı, kolay ve mükemmel temizlik sağlar.Özellikleri ve Ava..

5,00TL .

Farecla G Plus Cila Bezi

(0)
Siparişler (0)

G Plus Cila Bezi G Plus Terbiye Bezleri, hızlı temizlik ve kurutma işleri için idealdir. Bütün zor yüzeylerde kullanılabilir. Mikro fiber teknolojisi, toz ve küçük kir parçacıkların..

20,00TL .

Mikrofiber Bez

(0)
Siparişler (0)

Mikrofiber BezMikrofiber Parlak Dokulu Genel Temizlik Bezi; yapı itibari ile diğer ürün çeşitlerine göre daha esnek bir bezdir ve bu esnek yapısı ürünün içerisine daha çok kir ve mikrop hapsetmesine o..

15,00TL .

Mikrofiber Bez 4'Lü Paket

(0)
Siparişler (0)

Mikrofiber Bez  4'Lü PaketMikrofiber Parlak Dokulu Genel Temizlik Bezi; yapı itibari ile diğer ürün çeşitlerine göre daha esnek bir bezdir ve bu esnek yapısı ürünün içerisine daha çok kir ve ..

45,00TL .

Sil Fix Mumlu Bez 90x36 cm

(0)
Siparişler (4)

Sil Fix Mumlu BezUygulama Alanları    Oto boyoma öncesi yüzey temizleme bezi olarak kullanılır.    Silinen bölgede temiz, tozsuz bir yüzey elde edilir.    ..

4,00TL .
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)