Kategoriler
Izgara Görünümü:

Akripol Akrilik Filler Astar Sertleştirici 1 Litre

(0)
Siparişler (0)

Akripol Acrylic Filler için geliştirilmiş sertleştirici. Ürün Grubu: Sertleştirici Sistem: Akrilik..

55,00TL .

AkzoNobel Akripol Ultraguard Epoksi Sertleştiricisi

(0)
Siparişler (0)

AkzoNobel Akripol Ultraguard Epoksi Sertleştiricisi 0,75 LitreAkripol Ultraguard epoksi astar ürünü ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş epoksi sertleştirici...

40,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol 2K Hızlandırıcı - Accelerator

(0)
Siparişler (0)

Akripol 2K HızlandırıcıAkripol 2K Hızlandırıcı, tüm sonkatlar, vernikler ve astarlar ile birlikte kullanılabilen bir hızlandırıcıdır. Akripol 2K Hızlandırıcı, parça boyamalar ve ortam sıcaklığının 20 ..

42,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol 2K Sertleştirici - Hızlı 250 ML

(0)
Siparişler (1)

Akripol 2K Sertleştirici - HızlıAkripol Akrilik Sistem ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sertleştiricidir. Astarlar, doldurucular ve son katlar için kullanıma uygundur. İçeriğinde izosiyanat b..

20,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol 2K Sertleştirici - Yavaş 1 Litre

(0)
Siparişler (0)

Akripol 2K Sertleştirici - YavaşAkripol Akrilik Sistem ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sertleştiricidir. Astarlar, doldurucular ve son katlar için kullanıma uygundur. İçeriğinde izosiy..

45,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol 2K Sertleştirici Hardener - Hızlı

(0)
Siparişler (2)

Akripol 2K Sertleştirici - HızlıAkripol Akrilik Sistem ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sertleştiricidir. Astarlar, doldurucular ve son katlar için kullanıma uygundur. İçeriğinde izosiy..

45,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol Akrilik 4+1 Astar Sertleştirici

(0)
Siparişler (0)

Akripol Akrilik 4+1  Astar SertleştiriciOto  tamir  sektörü  için  geliştirilmiş  iki  bileşenli,  yüksek  dolgulu, çabuk kuruyan zımparalı ve yaş üstü yaş..

17,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol Antisilikon 250 ML

(0)
Siparişler (0)

Akripol Antisilikon 250 MLAkripol Antislikon, silikon, yağ ve benzeri kirliliklerden oluşabilecek yüzey kusurlarını engelleyen özel katkılı üründür. Çeşitli çözgenler ve özel katkılar içermektedir. 1L..

18,00TL .

AkzoNobel Kemipol Üniversal Akrilik Tiner 1 litre

(0)
Siparişler (0)

..

35,00TL .

AkzoNobel Sikkens Oto Boya Vernik Antisilikon Katkı

(0)
Siparişler (0)

AkzoNobel Sikkens Oto Boya Vernik Uygulamaları için Antisilikon Boya, vernik, ve astar uygulamalarında silikon bulaşması (uçması) nedeniyle oluşan krater açması sorununu gidermeye yönelik tasa..

48,00TL .

AkzoNobel Sikkens P25 Hardener Hızlı Sertleştirici

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Hardener P25 Sertleştirici - HızlıSikkens Hardener P25, astarlar, doldurucular ve son katlar için çok amaçlı sertleştiricidir. Çeşitli Sikkens astar-dolgu maddeleri, son katlar ve verniklerde ..

120,00TL .
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)