Kategoriler
Izgara Görünümü:

Akripol Akrilik Filler Astar Sertleştirici 1 Litre

(0)
Siparişler (0)

Akripol Acrylic Filler için geliştirilmiş sertleştirici. Ürün Grubu: Sertleştirici Sistem: Akrilik..

55,00TL .

AkzoNobel Akripol Ultraguard Epoksi Sertleştiricisi

(0)
Siparişler (0)

AkzoNobel Akripol Ultraguard Epoksi Sertleştiricisi 0,75 LitreAkripol Ultraguard epoksi astar ürünü ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş epoksi sertleştirici...

40,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol 2K Sertleştirici - Hızlı 250 ML

(0)
Siparişler (1)

Akripol 2K Sertleştirici - HızlıAkripol Akrilik Sistem ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sertleştiricidir. Astarlar, doldurucular ve son katlar için kullanıma uygundur. İçeriğinde izosiyanat b..

20,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol 2K Sertleştirici - Yavaş 1 Litre

(0)
Siparişler (0)

Akripol 2K Sertleştirici - YavaşAkripol Akrilik Sistem ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sertleştiricidir. Astarlar, doldurucular ve son katlar için kullanıma uygundur. İçeriğinde izosiy..

45,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol 2K Sertleştirici Hardener - Hızlı

(0)
Siparişler (2)

Akripol 2K Sertleştirici - HızlıAkripol Akrilik Sistem ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sertleştiricidir. Astarlar, doldurucular ve son katlar için kullanıma uygundur. İçeriğinde izosiy..

45,00TL .

AkzoNobel Kemipol Akripol Akrilik 4+1 Astar Sertleştirici

(0)
Siparişler (0)

Akripol Akrilik 4+1  Astar SertleştiriciOto  tamir  sektörü  için  geliştirilmiş  iki  bileşenli,  yüksek  dolgulu, çabuk kuruyan zımparalı ve yaş üstü yaş..

17,00TL .

AkzoNobel Sikkens P25 Hardener Hızlı Sertleştirici

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Hardener P25 Sertleştirici - HızlıSikkens Hardener P25, astarlar, doldurucular ve son katlar için çok amaçlı sertleştiricidir. Çeşitli Sikkens astar-dolgu maddeleri, son katlar ve verniklerde ..

120,00TL .

AkzoNobel Sikkens P35 Hardener Yavaş Boya Vernik Sertleştiricisi

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Hardener P35 Sertleştirici - SlowSikkens Hardener P35, astarlar, doldurucular ve son katlar için çok amaçlı sertleştiricidir. Çeşitli Sikkens astar-dolgu maddeleri, son katlar ve verniklerde k..

120,00TL .

Optima Universal Sertleştirici - Hızlı

(0)
Siparişler (2)

Optima Universal Sertleştirici - HızlıOptima Universal Sertleştirici - Hızlı özel olarak geliştirilmiş bir sertleştiricidir. Astarlar, doldurucular ve son katlar için kullanıma uygundur. İçeriğind..

40,00TL .
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)