Akripol

Izgara Görünümü:

Akzo Nobel Kemipol Akripol 2K Akrilik Düz Renk Boya ( 1.Grup )

(0)
Siparişler (2)

Akripol 2K Akrilik Düz Renk (1.Grup)Akripol 2K Akrilik Düz Renk (1.Grup), yeni parça ve tamir işlerinde kullanılan, otomobiller, ticari araçlar ve bu araçlara ait parçaları için geliştirilmiş iki bi..

60,00TL .

Akzo Nobel Kemipol Akripol 2K Akrilik Düz Renk Boya ( 2.Grup )

(0)
Siparişler (0)

Akripol 2K Akrilik Düz Renk ( 2.Grup )Akripol 2K Akrilik Düz Renk, yeni parça ve tamir işlerinde kullanılan, otomobiller, ticari araçlar ve bu araçlara ait parçaları için geliştirilmiş iki bileş..

75,00TL .

Akripol 2K Vernik Duragloss Clear 3000 Vernik

(0)
Siparişler (0)

Akripol 2K Vernik Duragloss Clear 3000 VernikAkripol 2K Vernik Duragloss Clear 3000, oto tamir sektöründe iki ve üç kat boyama sistemleri için geliştirilmiş, iki bileşenli akrilik verniktir.Akripol 2K..

58,00TL .

Akripol Akrilik 4+1 Astar ve Serteştirici Takım

(0)
Siparişler (1)

Akripol Akrilik 4+1 AstarAkripol Akrilik 4+1 Astar, iki bileşenli, yüksek dolgulu bir astardır. Akripol Akrilik 4+1 Astar, hızlı kuruyan bir astardır. Akripol Akrilik 4+1 Astar, kurşun (Pb) içermez. Z..

65,00TL .

Akripol Akrilik Filler - Açık Gri Astar + Sertleştirici Takım

(0)
Siparişler (0)

Akripol Acrylic Filler - Açık Gri AstarOto tamir sektörü için geliştirilmiş iki bileşenli,  yüksek dolgulu,  çabuk kuruyan akrilik astar.Ürün ve katkılarAcrylic FillerAcrylic Filler Sertleşt..

175,00TL .

Akripol Akrilik Filler Astar Sertleştirici 1 Litre

(0)
Siparişler (0)

Akripol Acrylic Filler için geliştirilmiş sertleştirici. Ürün Grubu: Sertleştirici Sistem: Akrilik..

55,00TL .

Akripol Polyplast Plastik Yüzey Polyester Macunu 1,7 KG

(0)
Siparişler (67)

Akripol Polyplast Polyester Macun Akripol PolyPlast, özellikle plastik yüzeyler için geliştirilmiş esnek, yumuşak yapılı polyester macundur.• Otomobil üzerindeki plastik parçaların onarımı için mükemm..

40,00TL .

Akripol Ultraguard Epoksi Astar 3 Litre + 0.75 ML Sertleştirici

(0)
Siparişler (0)

Akripol Ultraguard Epoksi AstarDolgu gücü yüksek, sac ve galvaniz yüzeylerde mükkemmel yapışma ve korozyon direnci sağlayan iki bileşenli astarÜrün ve katkılar:Ultraguard Epoksi AstarUltraguard Epoksi..

200,00TL .

Akzo Nobel Kemipol Akripol 2K Akrilik Düz Renk Boya ( 3.Grup )

(0)
Siparişler (0)

Akripol 2K Akrilik Düz Renk (3.Grup)Akripol 2K Akrilik Düz Renk, yeni parça ve tamir işlerinde kullanılan, otomobiller, ticari araçlar ve bu araçlara ait parçaları için geliştirilmiş iki bileşen..

90,00TL .

AkzoNobel Akripol Optima Clear 2K Akrilik Vernik

(0)
Siparişler (0)

Oto tamir sektöründe kullanılmak üzere iki kat boyama sistemleri için geliştirilmiş, parça ve komple boyamalara uygun parlak, hızlı kuruyan, iki komponentli akrilik vernik.    Karışım: ..

38,00TL .
Ön Sipariş

AkzoNobel Akripol Poly GA Polyester Macun 2,7 KG

(0)
Siparişler (1)

Poly GA Polyester MacunAkripol Poly GA, göçük ve yüzey bozukluklarını kapatmak için geliştirilmiş 2 komponentli polyester macundur.• Poly GA’nın karışımı ve uygulaması kolaydır. Zımparalanabilme özell..

40,00TL .

AkzoNobel Akripol PolyFiber Polyester Macunu 1,8 KG

(0)
Siparişler (0)

Akripol PolyFiber Macun Akripol PolyFiber, kaporta gövdesindeki delikleri onarmak için geliştirilmiş elyaf içerikli polyester macundurUygun yüzeyler;• Sac• Cam elyaf takviyeli polyesterÖzellikleri ve ..

35,00TL .
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)