Sikkens

Izgara Görünümü:

AkzoNobel Sikkens 1K Plastik Yüzey Astarı

(0)
Siparişler (2)

1K Plastik Yüzey Astarı1K All Plastics Primer, araçlar üzerindeki tüm plastikler için geliştirilmiştir. Hızlı kuruyan 1 komponentli yapışma astarı, tüm plastik araç parçaları için rahatlıkla uygulanab..

85,00TL .

AkzoNobel Sikkens Autoclear Plus HS Vernik

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Autoclear Plus HS VernikSikkens Autowave ve Autobase Plus bazkat sistemi üzerine uygulanmak üzere geliştirilmiş yüksek katılı iki kompenentli vernik...

115,00TL .

AkzoNobel Sikkens Genel Amaçlı Temizleyicİ M600

(0)
Siparişler (5)

Sikkens Genel Amaçlı Temizleyici M600 M600 çok iyi bir genel amaçlı yüzey temizleyicidir. Boyanmamış metal yüzeyler, eski boyalı yüzeyler ve astar uygulanmış yüzeylerin temizlenmesinde ve yağ giderme ..

35,00TL .

AkzoNobel Sikkens M700 Tüm Yüzeyler Temizleme Ürünü 5LT

(0)
Siparişler (6)

Sikkens M700 Tüm Yüzeyler İçin Temizleme Ürünü 5LTTüm Yüzeyler İçin Temizleme Ürünü M700 tüm eski boyalı yüzeylerin ve Sikkens astarlı yüzeylerin temizliğinde ve yağ giderilmesinde kullanılır. M7..

130,00TL .

AkzoNobel Sikkens Oto Boya Vernik Antisilikon Katkı

(0)
Siparişler (0)

AkzoNobel Sikkens Oto Boya Vernik Uygulamaları için Antisilikon Boya, vernik, ve astar uygulamalarında silikon bulaşması (uçması) nedeniyle oluşan krater açması sorununu gidermeye yönelik tasa..

48,00TL .

AkzoNobel Sikkens P25 Hardener Hızlı Sertleştirici

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Hardener P25 Sertleştirici - HızlıSikkens Hardener P25, astarlar, doldurucular ve son katlar için çok amaçlı sertleştiricidir. Çeşitli Sikkens astar-dolgu maddeleri, son katlar ve verniklerde ..

120,00TL .

AkzoNobel Sikkens P35 Hardener Yavaş Boya Vernik Sertleştiricisi

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Hardener P35 Sertleştirici - SlowSikkens Hardener P35, astarlar, doldurucular ve son katlar için çok amaçlı sertleştiricidir. Çeşitli Sikkens astar-dolgu maddeleri, son katlar ve verniklerde k..

120,00TL .

AkzoNobel Sikkens Plus Accelerator - Oto Boya Hızlandırıcı

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Plus Accelerator - Hızlandırıcı - Üniversal Nitelikli Bir Üründür. - 2K İzosiyanat Esaslı Tüm Ürünler ile Kullanılabilir. - Toz Kuruma ve Dokunma Kuruma Süresinin Hızlandırılmasını Sağla..

70,00TL .

AkzoNobel Sikkens Plus Karıştırma Tineri Recuder - Yavaş

(0)
Siparişler (0)

Sikkens Plus Karıştırma Recuder TineriÇok amaçlı karıştırma tineriSikkens Plus Karıştırma Tineri , Sikkens son katlarının, astarların, dolgu macunlarının ve sızdırmazlık elemanlarının çoğuna ekleneb..

60,00TL .

AkzoNobel Sikkens Spotprimer Gri Astar 400 ML

(0)
Siparişler (12)

Sikkens Spotprimer Gri AstarÜrün Tanımı: Zımparada sac’ın açıldığı bölgeler için üniversal, hızlı kuruyan, bir bileşenli aerosol astar. Gri, Kırmızı, Sarı, Yeşil ve Mavi renklerde mevcuttur.  &nb..

45,00TL .

AkzoNobel Sikkens SRA Oto Boya Yama Tineri

(0)
Siparişler (0)

Sikkens SRA Tiner 1 Litre Aşırı püskürtmeyi baz / vernik sistemlerinde veya PU boyada çözmek için geliştirilmiş bir çözücü karışımı. Küçük onarımlar için ideal ürün...

47,00TL .
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)