Kategoriler
Izgara Görünümü:

Finixa PPM 10 Plastik Macun Spatulası - 4 Adet

(0)
Siparişler (0)

Finixa PPM 10 Plastik Macun SpatulasıMacun çekimine uygun elastik, solvent dirençli plastik spatula. ..

22,00TL .

Macun Çeliği 16 CM

(0)
Siparişler (0)

Macun Çeliği 16 CM Geniş yüzeyli oto ve mobilya macun uygulamalarında kullanılan yay çeliğinden imal edilmiş oto macun çeliği. Ölçüleri: 12 cm x 16 cm..

6,00TL .

Plastik Saplı Spatula 11 Cm

(0)
Siparişler (0)

Plastik Saplı Spatula 11 Cm- Yay çeliğinden üretilmiştir- Kullanım kolaylığı sağlaması açısından çeliğe esneklik kazandırılmıştır- Sapı plastik olarak imal edilmiş olup rahat tutuş ve kullanım kolaylı..

15,00TL .

Plastik Saplı Spatula 3 Cm

(0)
Siparişler (0)

Plastik Saplı Spatula 3 Cm- Yay çeliğinden üretilmiştir- Kullanım kolaylığı sağlaması açısından çeliğe esneklik kazandırılmıştır- Sapı plastik olarak imal edilmiş olup rahat tutuş ve kullanım kolaylığ..

7,50TL .

Plastik Saplı Spatula 5 Cm

(0)
Siparişler (0)

Plastik Saplı Spatula 5 Cm- Yay çeliğinden üretilmiştir- Kullanım kolaylığı sağlaması açısından çeliğe esneklik kazandırılmıştır- Sapı plastik olarak imal edilmiş olup rahat tutuş ve kullanım kolaylığ..

8,50TL .

Plastik Saplı Spatula 7 Cm

(0)
Siparişler (0)

Plastik Saplı Spatula 7 Cm- Yay çeliğinden üretilmiştir- Kullanım kolaylığı sağlaması açısından çeliğe esneklik kazandırılmıştır- Sapı plastik olarak imal edilmiş olup rahat tutuş ve kullanım kolaylığ..

9,50TL .

Plastik Saplı Spatula 9 Cm

(0)
Siparişler (0)

Plastik Saplı Spatula 9 Cm- Yay çeliğinden üretilmiştir- Kullanım kolaylığı sağlaması açısından çeliğe esneklik kazandırılmıştır- Sapı plastik olarak imal edilmiş olup rahat tutuş ve kullanım kolaylığ..

12,00TL .

Polyester Fiber Yoklama Macunu Plastik Uygulama Çeliği

(0)
Siparişler (2)

Plastik Macun Çeliği- Otomobil veya Bina Cam filmlerinde,kaput koruma folyoları vb folyoları uygulama yardımcı aparattır.- Zemini çizmez ve zedeleme yapmaz. - Kolay ve etkili uygulama için mutlaka kul..

4,00TL .

Silikon Uçlu Silecek Çek-Çek 1 Adet x 30 cm

(0)
Siparişler (0)

Silikon Uçlu Silecek Çek-Çek 1 Adet x 30 Cm. Araç yıkama esnasında dış yüzeyde kalan fazla subirikintilerini çekmek için özel olarak tasarlanmıştır. Silikon yüzeyi ilehassas parçalara zar..

35,00TL .
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)